Kurumsal

Ekolojik Tarım A.Ş.


Ekolojik Tarım A.Ş., bitki besleme sektöründe Türkiye 'de bir ilki gerçekleştirerek akademisyenler, uzman kimyagerler ve deneyimli Ar-Ge uzmanlarından oluşan bir ekip olarak ortaya çıktı. Ekolojik Tarım A.Ş., bitki besleme sektörüne yeni boyutlar kazandıran, yirmi farklı segmentteki inovatif ürünleriyle tarım sektörünün ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.

Geniş üretim kapasitesi, Ekolojik Tarım A.Ş.'nin sahip olduğu son teknoloji ürünü makine ve ekipman techizatına dayalıdır. Üretim kapasitesinin genişliği, her segmentte aynı içeriğe sahip 3 farklı marka grubunda, 120'den fazla ürünle hizmet sunmamıza imkanı sağlar. Higro, Efecol ve Orgo serisi olarak piyasaya sürülen bu üç markanın her biri de Ekolojik Tarım A.Ş. adına tescillidir.


Ekolojik Tarım A.Ş., kendisine biçtiği misyon doğrultusunda sürekli yeni ve özel formüllerin arayışı içindedir. Bu arayışın temelinde bitki besleme ürünlerinde daima daha iyiye odaklanmış; bitki, insan ve çevre sağlığını gözeten bir anlayış yer alır.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu Ç.E.D. (Çevre Etüt Değerlendirme) belgeli biyolojik arıtma tesisine entegre olan Ekolojik Tarım A.Ş. modern üretim tesisinde tecrübeli teknik elemanları, geniş satış ağı ve lojistik imkanlarıyla en kaliteli hizmeti vermeyi prensip edinmiştir. Türk Tarımı'nın gelişmesine bu anlayışla hizmet eden firmamız, kurulduğu günden bu yana sektöründe hak ettiği yeri almıştır.

Neden Ekolojik Tarım ®

Her Zaman ve Her Yerde

Organik

Sürdürülebilir tarımın en önemli tedarikçisi olarak kalıntı bırakmayan, çevre dostu ürünler üretiyoruz.

Hızlı ve Kolay

Kaliteli ve tamamen özel ürünlerimiz siparişinizden sonra hızlı bir şekilde
teslim edilmektedir.

Yüksek Kalite

Ambalaj malzemesi olarak kullanılan plastik kap ve şişeler de TÜV Uluslararası Sertifikasyon Kuruluşu tarafından belirlenen ISO 9001:2008'e uygun tedarikçilerden temin edilmektedir.

Sorunsuz

Tüm siparişleriniz isteklerinize göre en iyi paketleme ile hazırlanmaktadır.
Ardından mümkün olan en iyi
şekilde sevk edilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

Alanında uzman müşteri danışmanlarımız
mesai saatleri içinde bize ulaşan tüm müşterilerimize anında cevap vermektedir.

ARGE

Sürekli ARGE çalışmalarımız ile ürünlerimizi Dünya’nın birçok ülkesine taşımış ve uluslararası bir gübre markası olmayı hedeflemiştir

Newsletter