Higro® Super Zinc Phos GL33

EC FERTILIZER NP GÜBRE ÇÖZELTİSİ

BU ÜRÜNÜN ANALİZ VE MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK % (w/w)
• Toplam azot (N) % 8,5
• Nitrat azotu (NO3-N) % 5,6
• Amonyum azotu (NH4-N) % 2,9
• Suda çözünür fosfor pentaoksit (P2O5) % 14,5
• Suda çözünür çinko (Zn) % 9,5

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

Bitkilerin, çinko (Zn), fosfor (P) ve azot (N) noksanlıklarını aynı anda ve yoğun olarak göstermeleri durumunda HİGRO®SÜPER ZİNC PHOS GL33 çözüm olarak kullanılmaktadır. İçeriğinde mevcut yüksek ürün konsantresinden oluşan HİGRO®SÜPER ZİNC PHOS GL33 ’nin bitkilere geçişini hızlandırmak için geliştirilmiştir. HİGRO® SÜPER ZİNC PHOS GL33 ’nin bitkiler tarafından kısa sürede alınabilmesi nedeniyle; 1 – 2 tur uygulama ile bu noksanlıkların her biri giderilmektedir.

Çiçek ve polen oluşumunda yaşanan sorunların çözümünde, yapraktan ve topraktan güven ile kullanabileceğiniz son derece yoğun (d=1,7) ve etkili bir üründür.

YAPRAKTAN uygulama dozu; bitki türüne göre 100 litre su ile birlikte 150 – 200 cc arasında HIGRO® SÜPER ZİNC PHOS GL33 kullanılmalıdır.

DAMLAMA SULAMA sistemi ile kullanılarak kalsiyum, kükürt ve alkali gübreler haricindeki diğer gübrelerle birlikte verildiğinde ise bir dekara (1.000 m2) 1 – 1,5 L HIGRO® SÜPER ZİNC PHOS GL33 uygulanması tavsiye edilmektedir.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik), HIGRO® SÜPER ZİNC PHOS GL33 uygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

Tescil + Etiket Belgeleri için Tıklayınız

KARIŞABİLİRLİK:

Kalsiyum, kükürt ve alkali ürünler harici tüm ilaç ve gübrelerle karışabilir, uygulama öncesi kavanoz testi yapılması önerilir.

Mikro Besinler
Toptan Sıvı Gübre