Higro® Wett

YAYICI YAPIŞTIRICI

BU ÜRÜNÜN ANALİZ VE MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

GENEL KULLANIM DOZLARI

•Böcek, mantar ve yabancı ot ilaçları ile 25 cc / 100 litre su ile

•Yaprak gübreleri ve bitki gelişim düzenleyicileri ile 15 cc / 100 litre su ile

•İlaçlama aletleri temizliğinde 80 cc / 100 litre su ile

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

Kullanılacak ilaç ve gübrelerin yaprağın alt ve üst yüzeyine homojen bir şekilde yayılmasını sağlar. HIGRO®WETT aynı zamanda kullanılacak ilaç ve gübrenin yaprağın alt ve üst yüzeyinde uzun süre tutunmasını sağlayarak etki süresini ve yüzdesini artıran bir üründür.

HIGRO®WETT, formülasyonunda kullanılan K - EDTA şelatı sayesinde birlikte kullanılan gübrelerin de bitkilerce alınımı kolaylaştırır ve hızlandırır. Ayrıca hasattan bir gün önce 100 litre suya 250 cc HIGRO®WETT karıştırıp bolca pülverize edildiğinde meyveler üzerindeki her türlü kireçli su, ilaç ve gübre lekelerini temizleyerek meyvede parlak bir görünüm sağlar.

Aşırı sıcak ve güneşli havalarda; bitkilerin gölgelenmesi amacı ile seraların üzerine pülvarize edilerek GÖLGELEME TOZU uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamaların daha kalıcı olması ve gölge tozunun daha dengeli yayılımı için karışımın hazırlandığı; 100 litre suya 500 cc HIGRO®WETT gelecek şekilde eklenerek uygulama yapılmaktadır.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik), HIGRO®WETT uygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

Tescil + Etiket Belgeleri için Tıklayınız

KARIŞABİLİRLİK

Her türlü zirai ilaç ve gübre ile karışır. Karışım öncesi mutlaka kavanoz testi uygulanmalıdır

• Böcek, mantar ve yabancı ot ilaçları ile 25 cc / 100 L su ile

• Yaprak gübreleri ve bitki gelişim düzenleyicileri ile 15 cc / 100 L su ile

• İlaçlama aletleri temizliğinde 80 cc / 100 L su ile

Aşırı sıcak ve güneşli havalarda; bitkilerin gölgelenmesi amacı ile seraların üzerine pülvarize edilerek GÖLGELEME TOZU uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamaların daha kalıcı olması ve gölge tozunun daha dengeli yayılımı için karışımın hazırlandığı; 100 L suya 500 cc HIGRO® WETT gelecek şekilde eklenerek uygulama yapılmaktadır.

Toptan Sıvı Gübre