Higro K-Force

HIZLI BÜYÜTÜCÜ

BU ÜRÜNÜN ANALİZ VE MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK % (w/w)
• Suda çözünür Potasyum oksit (K2O) % 28
YOĞUNLUK: 1,4 gr/cm3
UYGULAMA: Kökten ve yapraktan
(Genellikle kökten)

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

HIGRO®K-FORCE, meyve gelişiminde güçlü bir yapı sağlayıcı ve büyütücü bir ürün olarak formüle edilmiştir. HIGRO®K FORCE, meyve bağlama döneminden hasat sonuna kadar özellikle damlamadan dönüme 3 – 5 litre önerilmektedir. İhracat amaçlı üretimin veya iç pazarda ürünlerin pazar değerinin yüksek olduğunu dönemlerde daha hızlı meyve ve raf ömrünü koruyarak büyütmek amacıyla HIGRO® K-FORCE ‘la birlikte dekara (1.000m2) 3 – 5 litre gelecek şekilde DAMLAMA SULAMA SİSTEMİ ile HİGRO MATEN ’in kullanılması sinerjik bir etki yaratacaktır.

Bu etkinin sonucunda daha hızlı meyve büyümesi gözlenecektir. Bu gelişim ayrıca; aşırı meyve yükü olan bitkilerde de meyve büyütmede sağladığı mükemmel katkı ile de görülecektir. HIGRO® K-FORCE, bitkilerde renk, kalite, uzun depolama ömrü ve verim artışı sağlar. YAPRAKTAN uygulamalarda da 100 litre suya 150 – 250 cc HIGRO® K-FORCE uygulanabilmektedir. YAPRAKTAN uygulamalarda HIGRO® K FORCE’a ilaveten150 – 250 cc ölçeğinde HİGRO MATEN kullanılması tavsiye edilmektedir.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik), HIGRO® K-FORCE uygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

Tescil + Etiket Belgeleri için Tıklayınız

KARIŞABİLİRLİK
Asidik içerikli ürünler haricinde kavanoz testi uygulayarak karışabilirlik denemesi yapılmalıdır.

Toptan Sıvı Gübre