Higro® Algin

SIVI DENİZ YOSUNU

BU ÜRÜNÜN ANALİZ VE MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK % (w/w)

• Organik Madde %5
• Alginik Asit % 0,3
• EC (dS/m) : % 2,9
• pH Aralığı : 5,5-7,5

Ambalaj : 1 L plastik şişe / 20 adet / 1 karton koli
3 L plastik şişe / 6 adet / 1 karton koli
5 L plastik şişe / 4 adet / 1 karton koli

Yoğunluk : 1.050 gr/cm3
Uygulama: Kökten ve yapraktan

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

Bitkiler; yüksek düzeyde gece gündüz sıcaklık farkının görüldüğü, uzun süreli aşırı sıcak veya aşırı soğuk koşullarının yaşandığı dönemlerde, değişik böceklerin bitki üzerinde oluşturduğu emgisel ve vektörel tahribatlara maruz kaldığı olumsuz çevre faktörleri yanında hatalı ilaçlama (dozaj aşımları v.b. nedenler), yanlış kültürel işlemler (budama, kardeş alma v.b.) gibi bir çok insan faktörlerine bağlı olarak büyük verim kayıpları yaşamaktadır.HIGRO®ALGİN, bu bitkileri rahatlatmak ve normal gelişimini sürdürebilmesini hızlı ve etkili bir şekilde sağlayan özel bir ürün olarak kullanılmaktadır.

Özellikle içerik değerlerindeki alginik asit nedeniyle, HIGRO®ALGİN görevini tam ve eksiksiz olarak yapar. Bu işlevi yerine getirmesi için HIGRO®ALGİN’in üretiminde, tarımda önemi ve kullanım alanları genişleyerek artan deniz yosunları hammadde kaynağı olarak kullanılmıştır. HIGRO®ALGİN üretiminde kullanılan deniz yosunları, farklı okyanus alanlarının derin sularında toplanmıştır.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik), HIGRO®ALGİN uygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

Tescil + Etiket Belgeleri için Tıklayınız

KARIŞABİLİRLİK

Her türlü zirai ilaç ve gübre ile karışır, Karışım öncesi mutlaka kavanoz testi uygulanmalıdır

Organik Gübre
Toptan Sıvı Gübre