A.P.P.® Combifer

YÜKSEK ETKİLİ TOZ İZ ELEMENT IŞIMI

BU ÜRÜNÜN ANALİZ VE MSDS RAPORU MEVCUTTUR. TALEP İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK % (w/w)

• Tamamı Suda çözünür Bor (B) % 1,5
• Bakır (Cu) % 0,6
• Demir (Fe) % 4,5
• Mangan (Mn) % 3,0
• Molibden (Mo) % 0,02
• Çinko (Zn) % 4,5

AMBALAJ : 1 kg karton kutu / 20 adet / 1 karton koli
UYGULAMA: Kökten ve yapraktan

KULLANIM ŞEKLİ İLE MAKSİMUM FAYDA NASIL SAĞLANIR?

A.P.P® COMBIFER, sebze, meyve ve açık tarla üretiminde, şekil bozuklukları, sararmalar, yaprak ve sürgünlerde kurumalar ve cılızlaşma olarak görülen iz elementi noksanlıklarını etkin ve hızlı bir şekilde çözer.

A.P.P® COMBIFER, yüksek oranda ve alınırlığı yüksek demir, çinko, mangan Bor, Bakır, Molibden içermektedir.Makro besin elementlerinin verilmesine rağmen bitki ihtiyacını karşılayamadığı durumlarda da üründe beklenen kalite ve verim alınamamaktadır. Üretim tekniği açısından iz element içeren gübrelere ihtiyaç vardır.

A.P.P® COMBIFER,bünyesindeki iz elementleri yüksek alınırlığa sahiptir. Tamamı alınabilir formdaözel kombinasyon olarak üretilmiştir. Ürünlerimiz raf ömrü süresince, üretim tekniği nedeniyle kesinlikle kekleşmez. A.P.P® COMBIFER, % 100 suda çözünür.

Her türlü ortamda bitkiler tarafından kolayca alınır. Her dönemde uygulanır.A.P.P® COMBIFER, açık tarla ürünlerinde dane dolgunluğu sağlayan bir üründür. Meyve ağaçlarında sürgün başlangıcından itibaren 2 – 3 uygulama yapıldığı taktirde iz element noksanlığını tamamen giderir.

Kalıntı ve leke kesinlikle bırakmaz. Hasattan önceki uygulamalarda herhangi bir kalıntı sorunu yaşanmaz. Bekleme süresi 0 (sıfır) gündür. Bombus arılarının polinasyon amaçlı kullanıldığı yerlerde (seracılık & meyvecilik), A.P.P®COMBIFERuygulamalarından kaynaklı arılar üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

A.P.P® COMBIFER, tarla bitkileri yetiştiriciliğinde yabancı ot ilacı ile birlikte kullanılabilir. Tüm koruyucu ilaç ve gübrelerle birlikte kullanılabilir. kullanım öncesi kavanoz testi yapılmalıdır

Tescil + Etiket Belgeleri için Tıklayınız

Mikro Besinler
Toptan Sıvı Gübre